Оголошення та новини школи - Сайт школы УВК Школа-гимназия

Субота, 14.01.2017, 1250. НВК Школа-гімназія м. Торецьк. Блоги та сайти вчителiв гімназії. Який вам жанр книг найбільше подобається? Middot; Архів опитувань. Міністерство освіти і науки України. Оголошення та новини школи. Реєстрація на пробне ЗНО-2017. Повідомляємо про початок реєстрації всіх бажаючих, які планують взяти участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017. Нагадуємо, що реєстрація на пробне ЗНО-2017 триватиме з 10 січня по 31 січня 2017 року. test.dn.ua. 1 грудня 2016 року відбул.

OVERVIEW

The site nvkgimnaziya.at.ua currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have parsed sixteen pages within the website nvkgimnaziya.at.ua and found nineteen websites associating themselves with nvkgimnaziya.at.ua.

NVKGIMNAZIYA.AT.UA TRAFFIC

The site nvkgimnaziya.at.ua has seen fluctuating quantities of traffic all over the year.
Traffic for nvkgimnaziya.at.ua

Traffic ranking (by month) for nvkgimnaziya.at.ua

Traffic ranking by day of the week for nvkgimnaziya.at.ua

Міський методичний кабінет - Головна сторінка

Вітаємо всіх освітян, які знаходяться на інформаційно-освітньому порталі міського методичного кабінету. Відділу освіти Торецької міської ради! Надання оперативної інформації про діяльність освітніх закладів міста,. Проведення інтерактивного спілкування з творчими педагогами, учнями та їх батьками,.

WHAT DOES NVKGIMNAZIYA.AT.UA LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of nvkgimnaziya.at.ua Mobile Screenshot of nvkgimnaziya.at.ua Tablet Screenshot of nvkgimnaziya.at.ua

NVKGIMNAZIYA.AT.UA SERVER

We identified that a single root page on nvkgimnaziya.at.ua took one thousand five hundred and sixteen milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
193.109.246.62

We detected that this domain is utilizing the nginx/1.8.0 os.

Оголошення та новини школи - Сайт школы УВК Школа-гимназия

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site nvkgimnaziya.at.ua has the following in the homepage, "Блоги та сайти вчителiв гімназії." I noticed that the webpage also stated " Який вам жанр книг найбільше подобається? Middot; Архів опитувань." They also stated " Міністерство освіти і науки України. Повідомляємо про початок реєстрації всіх бажаючих, які планують взяти участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2017. Нагадуємо, що реєстрація на пробне ЗНО-2017 триватиме з 10 січня по 31 січня 2017 року. 1 грудня 2016 року відбул."

ANALYZE MORE WEB SITES

Pasta con carne molida y verduras - Receta

Pasta con carne molida y verduras. Pasta con carne molida y verduras. Siempre queda bien preparar unas pastas con carne molida y verduras variadas para hacer un almuerzo especial, lleno de sabor buenos nutrientes. Cómo hacer pasta con carne molida y verduras? Agregamos entonces la albahac.

Pastel helado de limón con galletas - Receta

Pastel helado de limón con galletas. Pastel helado de limón con galletas. Riquísimo y refrescante pastel helado, con un delicioso sabor a limón y galletas. La solución perfecta y cremosa para los rigores del verano. 0 min cocción 25 min. Cómo hacer pastel helado de limón con galletas? Llevamos el molde al co.

Головна сторінка - school5.simplesite.com

Торецької міської ради Донецької області. Це велика група гострих вірусних захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом передачі та переважним ураженням верхніх дихальних шляхів. Є найбільш поширеним гострим респіраторним вірусним захворюванням, особливість якого у надзвичайно швидкому поширенні і вираженій інтоксикації. Механізм передачі вірусу грипу - повітряно-крапельний.

НВК школа - сад1

Завдання для усіх класів з рекомендаціями вчителя та поясненнями ви можете отримати на сайті ш. День Святого Миколая відзначили у НВК школа-сад 1.